Разделы:

shokolad sir vino

Наука

Вчені довели, що саме це вино корисне для зубів

252

11:00, 20 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Наука виявила, що поліфеноли у вині дійсно можуть захистити ваші ясна і зуби від шкідливих бактерій, які, як відомо, викликають карієс, гінгівіт та інші проблеми, що руйнують ідеальну усмішку.

Дослідники перевірили вплив двох поліфенолів, що містяться в червоному вині, на бактерії, які прилипають до зубів і ясен і викликають зубний наліт, карієс і захворювання пародонту. Вчені виявили, що два поліфеноли вина знижують здатність бактерій прилипати до клітин порожнини рота, пише maximum.fm

Це означає, що поліфеноли, що містяться у вині, буквально впливають на шкідливі мікроби в роті, поки ви насолоджуєтеся кожним ковтком.

Стоматологи також охоче погоджуються з такими висновками: «Ми вже знаємо, що поліфеноли є хорошим джерелом антиоксидантів, що містяться в таких продуктах і напоях, як чорниця і червоне вино. Хоча ми зазвичай рекомендуємо уникати червоного вина через його високу кислотність, ці поліфеноли насправді можуть допомогти протистояти бактеріям і запаленням, пов’язаним із захворюванням ясен».

Читайте також: Эксперты рассказали, какие блюда нельзя греть в микроволновке

Теги:

Loading...

Читайте также