Разделы:

podrostok

Здоров`я

Вчені назвали риси характеру, які продовжують життя

1735

21:00, 21 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Охайні підлітки живуть довше, ніж їх неохайні ровесники.

До такого висновку прийшла команда вчених Project Talent з Університету Рочестера після того, як проаналізувала дані 26 845 учнів середніх шкіл, повідомляє Daily Mail.

Читайте також Як швидко схуднути: вчені назвали чотири способи

Спостереження тривало близько 48 років і показало, що охайні тінейджери з більшою ймовірністю доживуть до 60 років.

За словами американських дослідників, незрілість та імпульсивність у підлітковому віці найчастіше формує шкідливі звички, які зношують імунну систему і серце.

У 1960 році учні відповіли на опитування, яке оцінювало наступні особистісні риси: спокій, емпатія, імпульсивність, лідерство, енергійність, акуратність, комунікабельність, інтелігентність і зрілість. Експеримент закінчився в 2009 році, до цього часу 13 % опитаних померли.

Отримані результати також враховували фактори: вік учнів, освіту батьків і сімейний дохід.

Дослідники припускають, що підлітки, які спокійні, уважні, чуйні, виховані і зрілі з більшою ймовірністю доживуть до старості. Отримані висновки здивували самих учених.

Медики вважали, що школа змінить риси особистості, однак виявилося, що вона послужила фундаментом для створення захисних рис характеру.

За словами дослідників, неохайні риси також можуть призвести до поганих показників успішності в школі і коледжі, роботі з низьким доходом і навіть до розлучень.

Зокрема, розведені люди рідше піклуються про своє здоров’я без чоловіка або дружини.

 

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.