Разделы:

mars

космос

Вчені отримали нові дані про внутрішню будову Марсу

47

12:00, 27 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Марсіанська кора може складатися з двох або трьох шарів. У першому випадку її товщина в районі розташування станції InSight становить до 20 кілометрів, а в другому до 39 кілометрів, пише wsj.

Розташована під корою мантія, судячи з даних Mars InSight, простягається на глибину 1560 кілометрів, а її літосферний шар глибиною 400-600 кілометрів складається приблизно з тих самих мінералів, що і верхня мантія Землі.

Що ж стосується ядра Марса, то воно, скоріш за все, є повністю рідким, а його радіус становить приблизно 1830 кілометрів, це приблизно вдвічі менше за радіус земного ядра, але на 200 кілометрів більше, ніж вважалося раніше. Більший розмір означає, що марсіанське залізо-нікелеве ядро ​​має меншу щільність, ніж вважалося раніше.

Станція Mars InSight здійснила посадку на Марсі в кінці 2018 року і за час роботи на Червоній планеті зібрала ще багато даних, які тільки належить проаналізувати.

Раніше ми писали про те, що марсоход NASA начал поиски жизни на Красной планете.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.