Разделы:

robot

Наука

Вчені показали жінку майбутнього

3327

17:30, 6 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Програмісти з Університету Толедо спільно з американськими колегами спрогнозували, як будуть виглядати люди через 1000 років.

Вони представили 3D-модель жінки, яку охрестили Мінді. Згідно з фантазією фахівців, у людини майбутнього буде безліч вад, пише maximum.fm

На зовнішність насамперед вплине пристрасть до гаджетів. Отже, найголовніша відмінність від сучасників – це крива спина і товсті м’язи шиї. Це пов’язано з сидячим способом життя і регулярною роботою за комп’ютером. У дівчини викривлена ​​кисть правої руки внаслідок довгого контакту зі смартфоном і з тієї ж причини зігнутий лікоть.

Читайте також: В Украину идет снег и похолодание

Вчені показали жінку майбутнього: жах - фото 338376

Вчені показали жінку майбутнього: жах - фото 338377

Вчені показали жінку майбутнього: жах - фото 338378

Вчені показали жінку майбутнього: жах - фото 338379

Крім того, Мінді моргає не зовнішньою, а внутрішньою повікою , щоб захистити зір від постійного випромінювання. Вчені спрогнозували і те, що через 1000 років у людини істотно зменшиться об’єм головного мозку: через випромінювання, які виходять від смартфонів. А густе волосся стане лише спогадом.

Своєю моделлю автори проекту хочуть привернути увагу населення Землі до деформації, яка відбувається з їхніми тілами від надмірного захоплення гаджетами.

Loading...

Читайте также