Разделы:

son

Здоров`я

Вчені пояснили, чим небезпечне підліткове недосипання

11

10:30, 4 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені проаналізували режими сну та харчування 93 підлітків, які один тиждень спали ночами близько 6,5 години, а інший 9,5 години. Дослідники оцінили типи продуктів, які їли підлітки, а також виміряли кількість калорій, вміст макроелементів та глікемічний індекс, пише nytimes.

Виявилося, що обидві групи споживали приблизно однакову кількість калорій. Однак недосипаючі підлітки їли більше швидких вуглеводів і цукромістких продуктів, особливо у вечірні години. Також вони їли менше фруктів та овочів протягом дня.

Дослідження показало, що підлітки, які страждають від недосипання, споживали щодня 12 додаткових грамів цукру. За навчальний рік набігало два зайві кілограми цукру в раціоні. Фахівці попереджають, що хворі на дієтичні звички, що виникають на тлі недосипання, збільшують ризик набору зайвої ваги та інших метаболічних проблем.

Раніше ми писали про те, що ученые рассказали, действительно ли теплое молоко помогает быстрее заснуть.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.