Разделы:

film

Наука

Вчені радять дивитися фільми жахів тільки разом

18

11:39, 22 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідники виміряли рівень стресу у 83 пар, які дивилися невеликі фрагменти з фільмів жахів і нейтральних фільмів в ході експерименту.

Глядачам запропонували фрагменти зі стрічок Я знаю, що ви зробили минулого літа, Я все ще знаю, що ви зробили минулого літа та фільму про нацпарк Деналі на Алясці, пише knowledge4policy.

«Ці відео викликали стресову реакцію. Однак існували значні відмінності між ситуаціями, коли пари підтримували і не підтримували один одного. Також існувала залежність від якості стосунків», – зазначив автор дослідження Тайлер Графф.

Виявилося, що головні індикатори страху – артеріальний тиск і розмір зіниць – меншою мірою виявлялися у пар, що трималися в момент перегляду фільмів жахів за руки. Найменший стрес також відчували пари, що були в міцних стосунках. Це означає, що в стресових ситуаціях тактильний контакт з близькою людиною допомагає впоратися зі страхом, підсумовують автори дослідження.

Раніше ми писали про те, що вчені назвали причину, чому нас тягне випити алкоголь.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.