Разделы:

zrenie

Здоров`я

Вчені розповіли, що може вберегти дітей від короткозорості

151

10:15, 13 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Британські експерти зазначають, що на зір людини не так впливає генетика, як навколишнє середовище.

Результати дослідження опублікували в журналі British Journal of Ophthalmology.

Читайте також Куріння при вагітності: вчені назвали хворобу, яка загрожує дитині

Що може вберегти дітей від короткозорості

У дослідженні брали участь менше ніж 2 тисяч близнюків, які народилися в період 1994-1996 років у Великобританії. Протягом перших 16 років їх життя дослідники аналізували розвиток і поведінку кожної дитини за допомогою анкетів і тестів, а також стежили за станом їхнього зору.

Що може вберегти дітей від короткозорості

Експеримент показав, що у дітей, які народилися після успішного лікування безпліддя їх батьків, знижувався на 25-30% ризик розвитку короткозорості. Це може бути через те, що після лікування безпліддя, немовлята мали тенденцію до зниження ваги.

У дітей, які народилися влітку, вдвічі частіше розвивається короткозорість. Вчені пояснюють це тим, що діти починають ходити в школу раніше багатьох своїх однолітків. Зростає ризик розвитку хвороби при високому рівні освіченості матері.

Дослідники зазначають, що не лише інтелект впливає на появу короткозорості, а й соціальний статус та фінансове становище.

Технології теж негативно позначиться на стані очей дитини. І справа не в екрані (хоча це теж негативно впливає), а й у тому, що дитина мало проводить часу на відкритому повітрі.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...