Разделы:

tabletki

Наука

Вчені розробляють пігулку від самотності: як це працює

442

22:30, 19 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Фахівці вважають: якщо можна вилікувати тривогу і депресію, то перспектива полегшення емоційного стану, викликаного депресією, не виглядає фантастичною, пише maximum.fm

За словами вчених, почуття самотності виникає тоді, коли мозок всюди бачить соціальну небезпеку і блокує біологічні сигнали, що підштовхують нас до спілкування.

Наразі відомо, що нейростероідний гормон прегненолон покращує стан людини під час стресу. На думку експертів, цей препарат можна в перспективі використовувати і для зниження неприємних відчуттів, пов’язаних з самотністю.

Читайте також: У мережі вперше опублікували фото древніх людей

Експеримент, проведений в 2013 році, дав надію, що пігулка від самотності – цілком реальна річ. Тоді 31 людина отримувала прегненолон. Вчені відзначили заспокійливу дію на мигдалину і острівкову частку – області мозку, що відповідають за виявлення загроз, емоційну пам’ять і очікування неприємних реакцій.

Зараз учені працюють над створенням препарату на основі прегненолона і намагаються визначити оптимальне дозування. Вивчення показують, що від 22 до 75% дорослих американців регулярно відчувають самотність. Цей стан провокує ризик розвитку серцево-судинних і нейродегенеративних захворювань.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...