Разделы:

zariadka

Наука

Вчені винайшли зарядку для телефону, яка бере енергію з тіла людини

37

10:30, 15 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Фахівці з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго розробили новий мобільний пристрій, який зможе заряджати смартфони. Він обертається навколо пальця руки, як пластир, і збирає піт, поки людина спить, а потім використовує його для вироблення електроенергії.

Як пише Daily Mail, поки прототип зарядки накопичує лише невелику частину енергії, а для роботи телефону її потрібно носити 3 тижні поспіль, але вчені сподіваються збільшити цю місткість в майбутньому.

Новий енергонакопичувач виробляє невелику кількість електрики, коли власник починає пітніти, або від легкого постукування пальцями. Він робить це, перетворюючи такі дії, як набір тексту, написання повідомлень, гра на піаніно, в додаткову плату – так що навіть відправка твіту може зарядити смартфон.

При носінні такого пристрою протягом 10 годин буде вироблено досить енергії, щоб електронний годинник продовжував працювати протягом доби.

zariadka zariadka1

zariadka

Раніше ми писали про те, що почему нельзя пользоваться телефоном во время зарядки.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.