Разделы:

kvantove jittya

Наука

Вчені вперше створили квантове життя

659

12:45, 8 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені з Університету Країни Басків (Іспанія) створили симуляцію життя на квантовому комп’ютері. Про це повідомляє Перший з посиланням на Naked-science.

Раніше ми повідомляли: Учёные назвали признак счастливых отношений

«Мета запропонованої моделі – відтворення характерних процесів дарвінівської еволюції, адаптовані до мови квантових алгоритмів і квантових обчислень», – відзначили дослідники з університету Країни Басків в Іспанії.

За допомогою квантового комп’ютера IBM QX4 вчені закодували одиниці квантового життя, що складаються з двох кубітів: один є генотип (генетичний код, який передається через покоління), інший – фенотип (зовнішній прояв цього коду, або «тіло»).

Ці одиниці були запрограмовані на репродукцію, мутації, розвиток і смерть з частковим використанням заплутаності подібно до реальних живих істот. Випадкові зміни привносились за допомогою обертань квантових станів, наприклад, для симуляції мутацій.

«Питання про те, чи має походження життя дійсно квантово-механічний характер, ми залишаємо відкритим. Ми довели, що мікроскопічні квантові системи можуть ефективно шифрувати квантові ознаки і біологічну поведінку, які зазвичай асоціюються з живими системами і природним відбором», – зазначили вчені.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...