Разделы:

vcheni

Наука

Вчені з Китаю створили перших ГМО-дітей

423

17:00, 26 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Вчений з Китаю стверджує, що створив перших в світі генетично модифікованих дітей – на світ з’явилися дві дівчинки, які «налаштовані» на відторгнення ВІЛ-інфекції.

Про це повідомляє Associated Press.

Читайте також Вчені визначили причину танення льодовиків

Вчений з Шеньчженя Хе Янкуй заявив, що що дівчата-близнючки пройшли через редактуру ДНК за допомогою нового потужного інструменту, здатного переписувати деякі фрагменти геному. Дана робота була проведена з метою надати цим ГМО-дітям повний захист від інфекції ВІЛ, яка може перерости в невиліковний СНІД.

Науковці створили ГМО-дітей

Дослідник розповів, що вплинув генетичною модифікацією на ембріони декількох пар під час лікування безпліддя, і в ході однієї вагітності справа зайшла досить далеко. Метою дослідження стало не лікування або запобігання спадкових хвороб, а створення в організмі людини резистентності проти інфекцій, включаючи ВІЛ. Він заявив, що батьки дівчинки дали повну згоду на це, однак вони відмовилися назвати свої імена.

Відзначимо, що генетична модифікація людини заборонена в багатьох країнах світу, так як її вважають неетичною з наукової і моральної точки зору.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.