Разделы:

sots merezhi

Новости

Вчені з’ясували, як соціальні мережі викликають депресію

451

14:15, 27 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Часте використання соцмереж може доводити до депресії. Це не перше дослідження про зв’язок соцмереж і самопочуття, однак фахівці вперше вказують не просто на факт кореляції, а на причинно-наслідковий зв’язок.

Про це йдеться у досліджені Університету Пенсільванії.

Вченими був організований експеримент з використанням соцмереж, в якому брали участь 143 добровольця-студента. На самому початку випробувань медики визначили ступінь психо-емоційного здоров’я учасників. Також було зафіксовано, скільки часу в середньому кожен з них проводить в соцмережах.

Соцмережі викликають депресію

Розділивши випробовуваних на дві групи у випадковому порядку, вчені дозволили одній з них використовувати соцмережі в своєму звичному форматі, тоді як інший – лише близько 10 хвилин щодня. Експеримент тривав 3 тижні.

Аналізуючи його результати, фахівці встановили: значно більше психологічних проблем, які свідчать про депресію, було саме у тих учасників, які найчастіше користувалися соцмережами. Ці люди скаржилися на важкі відчуття самотності і неповноцінності.

«Така тенденція пов’язана з підсвідомим прагненням порівнювати себе з іншими. Бачачи в соцмережах щасливі фотографії інших людей, у людини може виникати почуття, що їх життя краще, ніж у нього, може формуватися усвідомлення власної неповноцінності», – відзначили фахівці.

Loading...

Читайте также