Разделы:

perevod chasov

Здоров`я

Вчені з’ясували, що впливає на довголіття

664

17:30, 8 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Тривалість життя меншою мірою залежить від генетики, і більшою — від способу життя.

До такого висновку прийшли дослідники з біотехнологічної компанії Calico Life Sciences пiсля масштабного аналізу родоводів понад 400 мільйонів чоловік, повідомляє Genetics.

Генетика ні до чого: ось, що впливає на довголіття

Читайте також Вчені з’ясували, які фрази найкраще запам’ятовує людина

Їх оцінка впливу спадковості на тривалість життя людини підтвердила попередні дослідження — від 15 до 30 %.

Нова наукова робота проаналізувала дані американців європейського походження, кожен з яких складався у відносинах за типом батько-дитина, брати-сестри, подружжя. Потім команда дослiдникiв змогла оцінити вплив генеалогічного древа, вивчивши схожість між близькими та далекими родичами.

Використовуючи підхід, який поєднує математичне та статистичне моделювання, команда вчених зосередилися на родичах, які народилися в кінці XIX — на початку XX століть. Але слід зазначити, що тривалість життя подружжя, як правило, збігалася.

Можливо, справа в тому, що у чоловіка і дружини , як правило, однаковий спосіб життя і дієта. Але найцікавіше почалося, коли автори порівняли тривалість життя різних типів родичів: від рідних, двоюрідних до зведених.

Виявилося, що у зведених братів і сестер, які не були один одному навіть віддаленими родичами, тривалість життя виявилася практично схожою.

Медики вважають, що вагому роль тут скоріше всього грають соціоекономічні фактори ніж генетика. Наприклад, багаті люди зазвичай вступають у шлюбні відносини з іншими забезпеченими людьми. Їх спосіб життя, харчування і звички багато в чому схожі, тому, якщо не враховувати захворювання або форс-мажорні обставини, тривалість життя так само передбачувано схожа.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...