Разделы:

lesia nikitiuk

Суспільство

Весілля ведучої Лесі Нікітюк на межі зриву

395

16:30, 9 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Весілля може не відбутися, пише Clutch.

Зараз у зірки з’явилася велика кількість пропозицій щодо роботи, а дохід зріс у кілька разів. Це заважає їй будувати повноцінні відносини з коханим і приділяти йому достатньо часу.

Одразу після заручин Леся Нікітюк розпочала підготовку до весілля. Перш за все, зірка почала вибирати весільну сукню. Вона пригледіла одразу кілька варіантів.

Раніше ми повідомляли: Леся Нікітюк присвятила пісню Владу Ямі (ВІДЕО)

«Хочу, щоб фату несли мої дівчатка-племінниці, посипали пелюстками троянд. Мені хотілося б зробити кілька весіль. Є дуже багато родичів, хотіла б запросити всіх, у кого гуляла на весіллі я, кому дарувала ті сервізи. Нехай мені теж подарують», — поділилася Леся.

Однак незадовго до запланованої події відносини пари дали тріщину. За словами Інсайдера, заплановане торжество може не відбутися. Леся Никитюк боїться, що сімейне життя позбавить її кар’єри.

Зовсім нещодавно екс-ведуча тревел-шоу «Орел і Решка» Леся Нікітюк хвалилася каблучкою на безіменному пальці, яку їй подарував її коханий. Зірка отримала пропозицію руки і серця, на яке дала згоду.

Леся Нікітюк перебуває у відносинах зі своїм сусідом. Чоловік невисокого зросту, багатий і дуже успішний. Він займається дорожнім бізнесом.

«Це ж треба було зустріти його у себе під квартирою. На цьому ж поверсі, у тому ж самому будинку — це мій сусід. У нас двері в двері, і всі 3 роки ми жили один із одним через стіну, але оскільки я часто літала, ми не зустрічалися», — розповіла раніше Леся.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также