Разделы:

nadia meiher

Личности

Ви побачите мене в ролі танцівниці – Надія Мейхер заінтригувала дописом у мережі

211

6:00, 3 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Екс-солістка гурту «ВІА Гра» та дизайнер Надія Мейхер зробила несподівану заяву в мережі. Зірка зізналась, що в 2019 році її прихильники зможуть побачити, як вона танцює. Про це повідомляє 24tv.ua.

Читайте також: Зірка Гаррі Поттера став бійцем MMA

View this post on Instagram

Впервые во Франции я побывала в возрасте 16 лет. Тогда училась в Педагогическом Училище г. Хмельницкий ( теперь Хмельницкая гуманитарно педагогическая академия (ХГПА). И не потому, что мечтала стать учителем😉, а потому, что меня пригласили танцевать в коллектив народных танцев « Василечки»(который базируется при училище), хореограф Олег Попик. Именно этому человеку я безмерно благодарна. Мне было ещё 14 лет, когда приехав из Волочиска с другим коллективом народных танцев на конкурс в Хмельницкий, во время нашего выступления на меня обратил внимание Олег Попик. Тогда он подошёл к моему хореографу , и подробно расспросил обо мне. Я как раз заканчивала 9 класс и жаждала покинуть маленький, тесный для творческого человека городок))). Мама хотела чтобы я поступила в город Тернополь на Факультет іноземних мов ТНПУ . Но я рвалась на сцену 😉. И вот у меня появился шанс и учится, и танцевать в коллективе, который к тому же каждый год ездил во Францию на гастроли.Единожды Мне удалось поехать на гастроли. Как раз на первом, третьем и 4-ом фото мы во Франции. Спустя годы Франция, французский шансон сыграет в моей жизни важную роль, но… В первую очередь я хочу поблагодарить Олега Попика, который , наверняка не подозревая того, как сложиться моя творческая жизнь, жизнь танцора, точно верил в меня, мой потенциал. Он увидел главное… Я «жила на сцене»; была не угомонённой, готова бы трудиться сутки на пролёт,совершенствовать технику, дарить свою душу и улыбку во все 32 на сцене))), а мой хореограф давал мне свободу чтобы развиваться… В Новом 2019 году вы увидите меня в роли танцовщицы украинских, таких любимых танцев , а я окунусь в приятную ностальгию тех времён, когда сцена и танец,зритель, были приоритетами в моей жизни… #следоватьсвоеймечте #надеждамейхер #народныетанцы #проект

A post shared by НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher) on

Надія Мейхер пригадала, як починався її творчий шлях. За словами співачки, вперше на сцену вона виходила з народними танцями. Тоді ще юна студентка й гадки не мала, що стане відомою співачкою.

«Вперше у Франції я побувала у віці 16 років. Тоді вчилася в педагогічному училищі Хмельницького. І не тому, що мріяла стати учителем, а тому, що мене запросили танцювати в колектив народних танців «Василечки», – розповіла Надія Мейхер.

Талант артистки розгледів хореограф Олег Попик, який запросив майбутню зірку до свого колективу. Саме тому після закінчення 9 класу Надія Мейхер не поступила на навчання до Тернополя, як їй радила мама, а обрала училище і підкорювала сцену народними танцями.

«Я рвалася на сцену. І ось у мене з’явився шанс і вчитися, і танцювати в колективі, який до того ж щороку їздив до Франції на гастролі. Одного разу мені вдалося поїхати на гастролі. Через роки Франція, французький шансон зіграють в моєму житті важливу роль», – додала Надія Мейхер.

Екс-співачка не тільки поділилась спогадами, але й заінтригувала планами на майбутнє. Надія Мейхер зізналась, що невдовзі вона зможе знов вийти на сцену з народними танцями та пригадати свої студентські роки.

«У Новому 2019 році ви побачите мене в ролі танцівниці українських улюблених танців, а я занурюся в приємну ностальгію тих часів, коли сцена і танець, глядач, були пріоритетами в моєму житті», – заявила Надія Мейхер.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.