Разделы:

mikrovolnovka

Наука

Ви все робите неправильно: науковці вразили заявою про мікрохвильові печі

206

8:15, 19 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Складно повірити, але багато людей використовують мікрохвильову піч неправильно. У результаті вони ризикують постраждати через проникнення в організм патогенних бактерій або ж стати жертвами звичайнісінького харчового отруєння.

Багатьом відома ситуація: приготовлена ​​їжа проводить тривалий час у посуді на плиті. Залишаючись в достатній кількості, на наступний день вона розігрівається в мікрохвильовці. Група німецьких фахівців під керівництвом професора мікробіології Олександра Пранга (Університет прикладних наук Нижнього Рейну) провела схожий експеримент: для розігріву вчорашньої порції спагеті болоньєзе вчені використовували мікрохвильовку, увімкнену на дві хвилини, пише maximum.fm

Діставши страву, дослідники вимірювали температуру: ближче до країв тарілки вона становила 47 градусів, в середині – удвічі менше, 22. Більшість людей у такому випадку просто перемішують вміст тарілки, домагаючись однакової і прийнятної для їжі температури.

Професор заявив: будь-яка страва, розігріта в мікрохвильовці аналогічним чином, може бути небезпечною.

«Бактерії сальмонели і кампілобактерії – збудники діарейних захворювань шлунково-кишкового тракту, не гинуть при низьких температурах їжі, для якої використовувалася мікрохвильовка», – підкреслив доктор Пранг.

Читайте також: Названа страшная опасность жаропонижающих порошков

Учений вказав на дослідження, опубліковане в «American Journal of Epidemiology». Його автори також вивчали особливості використання мікрохвильових печей. Вони виявили, що їжа, що містить сальмонели, привела до харчового отруєння у людей, які використовували мікрохвильовку для підігрівання, і не нашкодила в тому випадку, коли використовувалася звичайна духовка.

Німецькі біологи констатують: багато людей неправильно користуються печами.

Неправильно розігрівати продукти у мікрохвильовій печі при температурі нижче 65 градусів. При цьому важливо, щоб вона розподілялася по всій страві, а не тільки по краях. Правильно – вмикати мікрохвильову піч на повну потужність і розігрівати страву, періодично перемішуючи її, – пояснив Пранг.

Також експерт порадив запам’ятати правило: чим порція більша, тим довше повинна нагріватися.

Loading...

Читайте также