Разделы:

mikrovolnovka

Наука

Ви все робите неправильно: науковці вразили заявою про мікрохвильові печі

235

8:15, 19 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Складно повірити, але багато людей використовують мікрохвильову піч неправильно. У результаті вони ризикують постраждати через проникнення в організм патогенних бактерій або ж стати жертвами звичайнісінького харчового отруєння.

Багатьом відома ситуація: приготовлена ​​їжа проводить тривалий час у посуді на плиті. Залишаючись в достатній кількості, на наступний день вона розігрівається в мікрохвильовці. Група німецьких фахівців під керівництвом професора мікробіології Олександра Пранга (Університет прикладних наук Нижнього Рейну) провела схожий експеримент: для розігріву вчорашньої порції спагеті болоньєзе вчені використовували мікрохвильовку, увімкнену на дві хвилини, пише maximum.fm

Діставши страву, дослідники вимірювали температуру: ближче до країв тарілки вона становила 47 градусів, в середині – удвічі менше, 22. Більшість людей у такому випадку просто перемішують вміст тарілки, домагаючись однакової і прийнятної для їжі температури.

Професор заявив: будь-яка страва, розігріта в мікрохвильовці аналогічним чином, може бути небезпечною.

«Бактерії сальмонели і кампілобактерії – збудники діарейних захворювань шлунково-кишкового тракту, не гинуть при низьких температурах їжі, для якої використовувалася мікрохвильовка», – підкреслив доктор Пранг.

Читайте також: Названа страшная опасность жаропонижающих порошков

Учений вказав на дослідження, опубліковане в «American Journal of Epidemiology». Його автори також вивчали особливості використання мікрохвильових печей. Вони виявили, що їжа, що містить сальмонели, привела до харчового отруєння у людей, які використовували мікрохвильовку для підігрівання, і не нашкодила в тому випадку, коли використовувалася звичайна духовка.

Німецькі біологи констатують: багато людей неправильно користуються печами.

Неправильно розігрівати продукти у мікрохвильовій печі при температурі нижче 65 градусів. При цьому важливо, щоб вона розподілялася по всій страві, а не тільки по краях. Правильно – вмикати мікрохвильову піч на повну потужність і розігрівати страву, періодично перемішуючи її, – пояснив Пранг.

Також експерт порадив запам’ятати правило: чим порція більша, тим довше повинна нагріватися.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.