Разделы:

В регіоні

14:00, 17 Октябрь 2018

209

Вибухи в Ічні: триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Диверсія — це основа версія вибухів на арт-складах під Ічнею.

«На території арсеналу відбувся цілеспрямований підрив», — про таке заявляють у військовій прокуратурі. І додають, що вибухові пристрої могли привести в дію за допомогою мобільних телефонів. Тим часом, ліквідація наслідків надзвичайної ситуації триває. У населених пунктах поруч із арсеналом досі безлад: будинки стоять із понівеченими дахами і вибитими шибками.

Коли почалися вибухи, вони буквально скочили з ліжок. Поки на арт-складах один за одним розривалися снаряди, вони, не чекаючи на допомогу, почали масово виїжджати з Ічні та довколишніх населених пунктів.

Згодом для евакуації людей задіяли кілька десятків автобусів. Хтось переїхав до родичів. Когось розселили у школах, будинках культури, приміщеннях сільських рад.

Додому, за словами посадовців, уже повернулися майже всі жителі прилеглих сіл. Газо- та водопостачання відновлено. А от проїзд автомобілів до арт-складу під Ічнею поки що закритий. Тут і досі не ходять потяги. Сотні правоохоронців, рятувальників та саперів продовжують прочісувати місцеві ліси в пошуках боєприпасів.

Читайте також Пожежа в Ічні майже ліквідована — Міноборони (ВІДЕО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...