Разделы:

yeda dlya kota

Здоров`я

Від цих популярних харчових звичок потрібно відмовитись

866

18:00, 14 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Чимало людей навіть не помічають, як їхні звичайні щоденні ритуали впливають на самопочуття та харчування. Якщо у вас є хоча б одна із таких звичок, то варто починати змінювати своє життя.

Медики розповіли, які поширені харчові звички завдають найбільше шкоди та погіршують стан здоров’я. На деякі з них ви навіть могли не звертати уваги.

  • Фрукти після трапези. Звісно ж, свіжі фрукти чудово здатні замінити десерт, однак краще їх вживати за годину до або через 2 години після їжі. Це дозволяє уникнути бродіння та порушень роботи шлунку.
  • Не запивайте їжу водою (і будь-чим іншим). Така звичка призводить до того, що ферменти, які допомагають перетравлювати їжу, потрапляють до шлунку швидше за продукти.
  • Гарячий душ чи ванна після їжі. Водні процедури відводять активний кровообіг від шлунку до кінцівок, що негативно впливає на обмін речовин. Тому краще почекати хоча б годинку-дві.
  • Сон і перекур після трапези. Це не лише погіршує якість відпочинку та самопочуття, а й може викликати спазми та загальне погіршення здоров’я. Та й загалом не варто забувати, що куріння — погана звичка.

Читайте також: 7 продуктів, які можна їсти скільки завгодно і не товстіти

 

Loading...

Читайте также