Разделы:

muka

Здоров`я

Від цих продуктів можна швидко набрати зайві кілограми

1968

20:00, 2 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Поки чимало науковці розповідають про ідеальні страви для правильного раціону, дієтологи наголошують, що не варто забувати про популярні продукти, які призводять до ожиріння. Від чого варто відмовитись, щоб не попрощатись з фігурою, – читайте далі.

Французькі дієтологи назвали продукти, які призводять до швидкої появи зайвої ваги. Їх краще викинути зі щоденного раціону, пише maximum.fm

  • Пшеничне борошно. Любов до пасти та хліба не потребує пояснень, однак пшеничні продукти насправді майже не мають нічого корисного. натомість вони погіршують метаболізм. Тому краще не зловживати канапками та звертати увагу на цільнозернову продукцію.
  • Вершкове масло. Корисною може бути лише невелика кількість справжнього масла від 82-85%, а не вершкових продуктів та спредів, яких доволі багато.
  • Газовані напої. Науковці вже не вперше говорять про те, що одним із найшкідливіших продуктів є саме вони. Велика кількість цукру та додатків погіршує майже всі процеси в організмі.
  • Цукерки. Не варто довго думати, чому ж цукерки опинились у цьому переліку. Будь-які солодощі не пов’язані з жодною користю, зате мають швидкі вуглеводи та чималу дозу цукру.
  • Алкоголь. Навіть кілька келихів легкого алкогольного напою погіршують метаболізм. До того ж, часто спиртне ще й закусують, що зовсім не покращує ситуацію.

Читайте також: Эксперты назвали признаки приближающейся импотенции

Теги:

Loading...

Читайте также