Разделы:

kofe

Здоров`я

Від цього популярного напою слід відмовитися влітку

39

13:45, 16 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви кожен свій день починаєте з кави, то у нас для вас не вельми гарна новина. З’ясувалося, що влітку від напоїв з кофеїном слід відмовитися, щоб не було негативного впливу на стан здоров’я. Обґрунтували цю вимогу просто: в спекотну пору року ризик серцевих захворювань зростає, пише maximum.fm

Спека підсилює шкідливий вплив кави, як і ризик виникнення хвороб серця, встановили експерти. Саме тому вони рекомендують відмовитися від цього напою влітку. Якщо ж є бажання, то не варто пити більше, ніж дві чашки на добу!

Це пов’язано з тим, що у спекотні дні навантаження на судини та серце суттєво перевищують норму. Також не варто забувати про те, що кава має сечогінний ефект, а це означає, що зневоднення настає швидше. Втрата необхідної для організму рідини призводить до утворення тромбів у судинах та інших подібних проблем з серцево-судинною системою.

Також медики рекомендують відмовитися від кави або бодай скоротити її кількість, віддаючи перевагу компотамморсам або простій негазованій воді.

Читайте також: Кому нельзя есть рукколу

Теги:

Loading...

Читайте также