Разделы:

sladkoe

Здоров`я

Від яких продуктів потрібно відмовитись чоловікам після 50 років

1224

14:30, 23 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

З віком людський організм стає більш піддатливим до різноманітних захворювань, тому чоловікам після 50-ліття важливо уважніше ставитись до свого стилю життя і харчування. Від яких смаколиків краще відмовитись, щоб бути здоровим – читайте далі.

Дієтологи розповіли, як чоловікам після 50 років варто змінити свій раціон. Ні для кого не є таємницею, що важливо надати перевагу корисним продуктам та не ігнорувати фізичні навантаження. Але також важливо відмовитись від деяких продуктів або значно зменшити їхню кількість, пише maximum.fm

 

  • Солодощі. Зазвичай, вони містять не лише чимало цукру, а й значну кількість калорій. А вповільнений метаболізм лише збільшує ризики появи зайвих кілограмів. Це своєю чергою підіймає шанси на проблеми з серцево-судинною системою. Солодощі можна замінити на фрукти та ягоди.
  • Оброблене м’ясо. Ковбаси, сосиски та бекон збільшують рівень «поганого» холестерину, що також не допомагає здоров’ю. Тому краще замінити їх на дієтичне м’ясо.
  • Знежирені молочні продукти. Це не найкращий варіант зменшити кількість калорій в раціоні, адже в таких продуктах чимало солі та цукру.
  • Паста. Макаронними виробами не варто зловживати у будь-якому віці. Звісно ж, можна потішити себе улюбленою пастою, якщо вона є цільнозерновою. В інших випадках це також загрожує проблемами з метаболізмом. Але в жодному разі не варто заправляти макарони магазинними соусами.

Читайте також: Ученые назвали привычки, ведущие к циррозу печени

 

Теги:

Loading...

Читайте также