Разделы:

privivka

Здоров`я

Відмову від щеплень визнали глобальною загрозою людству

28

17:45, 18 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала список глобальних загроз людству в 2019 році. У нього, зокрема, вперше потрапила відмова від щеплень, пише gazeta.ua

ВОЗ зазначає, що розширення охоплення вакцинацією дозволить уникнути до 1,5 млн передчасних смертей в рік.

За даними ВООЗ, відмова від щеплень має різні причини, в тому числі відсутність доступу до сучасних вакцин і невпевненість в їх безпеки. Відзначається, що кількість випадків кору зросла на 30%, і це зростання частково обумовлено відмовою від щеплень. Через це багато країн, які були близькі до викорінення кору на своїй території, зіткнулися зі зростанням захворюваності, пише N + 1.

Американські вчені провели комп’ютерне моделювання в 2017 році, яке показало, що зниження охоплення дітей вакцинацією від кору в США на 5% приведе до триразового збільшення випадків цього захворювання. А також підвищення витрат на охорону здоров’я, тобто на $2,1 млн в рік.

Читайте також: В Украине люди с инвалидностью с детства выживают на 1500 гривен в месяц (ВИДЕО)

У ВООЗ зазначили, що вакцинація є одним з найефективніших способів боротьби з хворобами і вже рятує від передчасної смерті 2-3 млн осіб на рік.

Крім відмови від щеплень, до списку глобальних загроз увійшли забруднення повітря (головна за версією ВООЗ загроза) і зміна клімату, неінфекційні захворювання на зразок діабету і раку, нова пандемія грипу, важкі умови життя із-за конфліктів та екологічних криз, стійкість до антибіотиків, лихоманка Ебола та інші небезпечні інфекційні захворювання, слабкі системи первинної медико-санітарної допомоги, лихоманка денге і ВІЛ.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также