Разделы:

zneboliuuche

Відоме знеболююче може бути смертельно небезпечним: проведено дослідження

957

20:15, 5 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідники з Данії встановили тісний зв’язок між застосуванням препарату «Диклофенак» і розвитком патологій судин і серця, які різко підвищують ризик смерті.

Про це повідомляє British Medical Journal.

Читайте також Ліки, що можуть вбити: викрили банду, яка постачала фальсифіковані препарати для онкохворих

Шкода "деклофенаку"

Вчені змогли пересвідчитися, що прийом диклофенаку збільшує ймовірність виникнення смертельних захворювань на 50%. Науковці проаналізувавши медичні дані про здоров’я 6,3 мільйонів осіб віком від 46 до 49 років.

Виявилося, що люди, які приймали «диклофенак», мали істотно вищу ймовірність розвитку аритмії, ішемічного інсульту, серцевої недостатності та інфаркту. Вчені порівнювали стан пацієнтів, що вживали саме «диклофенак, з показниками роботи організму людей, які вживали інші знеболюючі (ібупрофен або парацетамол). Виявилося, що люди, які вживали «диклофенак» страждали від серцевих захворювань набагато частіше.

Окремо автори роботи відзначили, ознаки небезпечних ускладнень від використання диклофенаку проявляються вже у місячний період його вживання.

Зазначимо, що «диклофенак» призначають при гострому ревматизмі; ревматоїдному артриті; анкілозуючому спондилоартриті; артрозах; первинних дисменореях; запальні захворювання, які супроводжуються больовим синдромом.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...