Разделы:

kompiuterni igri

Суспільство

Відомий китайський геймер у 23 роки іде на пенсію: причина вас шокує

134

16:10, 7 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Цзян Цзихао був професійним геймером з 2012 року, граючи в League of Legends під ніком «Uzi». Тепер же геймер оголосив про своє рішення покинути кіберспорт у китайській соцмережі Weibo, де у нього 5 млн підписників.

Причина завершення кіберспортивної кар’єри дуже проста та логічна. І пов’язана вона зі станом здоров’я, пише maximum.fm

З жалем повідомляю всім вам, що з гордістю прийняв рішення піти у відставку. У результаті того, що я пізно лягав протягом багатьох років, зловживав шкідливою їжею і перебував у стані непереборного стресу, торік я дізнався, що у мене діабет 2 типу, – написав Цзихао у зверненні до своїх фанатів.

Геймер покинув кіберспорт через стан здоров'я - фото 408490

Геймер покинув кіберспорт через стан здоров’я / gettyimages

Він також додав, що змінив свій графік роботи, тренувався і приймав ліки, але його стан не змінився.

«Мій психічний стан не такий добрий, як був раніше. Лікар сказав мені, що якщо я продовжу, можуть виникнути серйозні ускладнення. Дякую моїм фанатам за вашу підтримку і спілкування протягом усіх цих років», – повідомив геймер.

Читайте також: Чи залежить тривалість життя від дієт: дослідження

Шанувальники Цзихао побажали йому всього найкращого і просили його подбати про себе і відпочити. «Легенда йде, але міф буде жити далі», – написав один з фанатів геймера.

Про відхід Цзихао з кіберспорту написали також і державні ЗМІ, які провели помітну межу між оспівуванням досягнень геймера й освітленням ризиків для здоров’я через надмірну гру в комп’ютерні ігри.

У Китаї ігрова залежність вважається великою проблемою, і уряд часто пов’язує її з поганим здоров’ям у дітей. У 2019 навіть була введена комендантська година для дітей до 18 років. Їм заборонялося грати в комп’ютерні ігри з 22:00 до 08:00.

Loading...

Читайте также