Разделы:

Здоров`я

15:45, 17 Октябрь 2018

221

Відсутність хоча б одного зуба може спричинити появу хронічних захворювань в організмі (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

2010 року з молотка на міжнародному інтернет-аукціоні пішов незвичайний лот — вставні зуби Вінстона Черчилля. Новому власнику лот дістався за 15 тисяч фунтів стерлінгів. Не секрет, що відомий політик часто відвідував стоматологів та носив протез. А всі свої найвідоміші промови Черчилль проголошував саме завдяки знімній конструкції. Носив він її ще й для того, аби уникнути хвороб, які виникають через відсутність зубів.

Читайте також Вчені розповіли, що буде, якщо кілька місяців не міняти зубну щітку

Чим загрожують організму проблеми з ротовою порожниною?

Проблемні зуби призводять до загального зниження імунітету або спалаху інфекцій у внутрішніх органах, застерігають стоматологи. Навіть якщо відсутній хоч один зуб —  це може спричинити появу хронічних захворювань в організмі. Адже однією з найважливіших функцій зубів є пережовування їжі.

Хвороби шлунку також можливі, оскільки при втрати зубів ефективність пережовування значно знижується, оскільки їжа проходить недостатню механічну обробку і це за рахунок того що їжа буває грубою — це подразнює слизову і призводить до захворювання шлунково-кишкового тракту.

Погано пережована їжа майже не засвоюється, а отже, необхідні поживні речовини та вітаміни організм не отримує. Від цього в першу чергу страждають волосся, нігті та шкіра. Аби не отримати цілий «букет» із хвороб, при втраті зубів стоматологи радять користуватися знімними протезами.

Сучасна стоматологія та нові технології протезування зубів дозволяють швидко й точно підібрати необхідний розмір, форму і колір нових зубів. Причому пацієнт не лише отримує привабливу усмішку, а й мінімізує ризик появи захворювань. А з використанням спеціальних засобів для фіксації зубних протезів, він ще почуватиме себе комфортно та впевнено!

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...