Разделы:

родина мать

Місто

Вихідні на даху: як провести час на висоті пташиного польоту

29

20:00, 1 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

З тієї чи іншої вулиці свого міста можна проходити сотні разів і навіть не замислюватися про те, що з висоти пташиного польоту все виглядає зовсім не так, як ми звикли.

Щоб прохожі залишились десь внизу, не потрібен вертоліт — варто просто піднятися на дах. Там може бути кафе, ресторан або оглядова тераса. Таких місць в столиці десятки.

В інтернеті не складно знайти заклад на власний смак. У більшість з них вхід вільний. Головне — визначитися, який вам більше до душі: Дніпро, мости через нього, площі, собори або парки.

Такі тераси — ідеальне місце для любителів фотографій і кавоманів. Зазвичай в таких місцях напої на 10-30% дорожче, ніж в середньому на вулицях. Хоча купувати щось і не обов’язково — можна просто насолоджуватися моментом.

А якщо і цього мало, можна піднятися на найвищий оглядовий майданчик столиці — щит монумента Батьківщина-мати. Спорудження досягає майже 100 метрів — це як будинок в 30 поверхів. Тут є ліфт, але не до самого верху, тому сходинок не уникнути. «Головне взувати не підбори і не шльопанці, а кросівки», — радить інструктор Микола Науменко.

Але якщо екстрим не для вас, казковими пейзажами можна насолоджуватися і на землі.  Зробити це можна зі схилів ботанічного саду, Подолу або з Лисої гори біля метро Видубичі.

Раніше ми повідомляли Психолог рассказал, как провести первое свидание, чтобы оно не стало последним

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...