Разделы:

utro

Здоров`я

Виконуйте прямо зараз: декілька вправ, які забезпечать вам бадьорий ранок

215

6:00, 8 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Іноді навіть після тривалого сну не вдається прокинутися бадьорим і повним сил і хочеться просто продовжити валятися у ліжку. Але, на жаль, повсякденні справи і турботи ніхто не скасовував, і нам все-таки доводиться вставати, навіть якщо почуваємось дуже млявими.

Допомогти подолати сонливість і як слід підбадьоритися, щоб весь день почуватися енергійно, можуть ці прості вправи. Деякі з них можна виконати, навіть не встаючи з ліжка, пише maximum.fm

1. ПОТЯГУВАННЯ І МАСАЖ

Найелементарніші потягування і масаж, що допомагає повернути чутливість усіх частин тіла після сну, бадьорять не гірше, ніж еспресо. Достатньо протягом декількох хвилин легкими круговими рухами і надавлюваннями розім’яти обличчя, вуха, шию, долоні і ступні, а потім потягнутися так, ніби хочете додати кілька сантиметрів у зрості, і сон як рукою зніме.

2. НАХИЛИ ГОЛОВИ

Ще один дуже простий, але дієвий спосіб швидко прокинутися. Для виконання цієї вправи, на відміну від вищеописаних, необхідно таки встати з ліжка. Підійміться (тільки не різко), встаньте прямо і почніть нахиляти голову у різні боки. Потім можете додати до нахилів повільні повороти за годинниковою стрілкою і проти. Якщо в положенні стоячи голова почне крутитися (відразу після сну таке буває), краще продовжуйте робити вправи сидячи.

Читайте також: Чи залежить тривалість життя від дієт: дослідження

3. НОЖИЦІ

Ця вправа не тільки швидко підбадьорить вас, але і допоможе прокачати прес і стегна. Лежачи на спині, випряміть і підійміть ноги (якщо виходить підняти високо, підіймати). Потім почніть схрещувати їх, як ножиці. Виконуйте вправу протягом 30-45 секунд, трохи відпочиньте і зробіть ще один підхід.

4. ЛЕГКА РОЗТЯЖКА

Відразу після пробудження зробіть кілька елементарних вправ на розтяжку: сядьте (можна залишитися на ліжку, якщо зручно), випряміть ноги і спину і тягніться руками до пальців ніг; потім встаньте, поставте ноги на ширині плечей (можна трохи ширше) і, трохи пружинячи, нахиляйтеся, намагаючись покласти долоні на підлогу або хоча б на свої ступні.

5. ПРИСІДАННЯ

Присідання (навіть з власною вагою) прекрасно допомагають розім’ятися і підбадьоритися зранку, при цьому зміцнюючи м’язи ніг і сідниці. Але перед початком присідань, особливо з обтяженням, не забувайте розігрівати суглоби і дотримуйтесь правильної техніки виконання вправи, щоб потім не мати проблем зі спиною.

Теги:

Loading...

Читайте также