Разделы:

За кордоном

15:30, 17 Октябрь 2018

20

Випробування для Великої Британії: покупців стає менше, а квадратні метри дешевшають (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Покупців стає менше, а квадратні метри дешевшають.

Вихід Великої Британії із Європейського союзу загрожує катастрофою ринку нерухомості в цій країні. У Лондоні такого швидкого падіння цін не бачили останні десять років. Останніми роками нерухомість у Лондоні тільки додавала в ціні. Проте після того, як Велика Британія оголосила про бажання вийти з Євросоюзу, дорогі лондонські квадратні метри стали дешевшати.

Читайте також В Україні відтепер у всіх нових житлових будинках мають бути засклені балкони (ВІДЕО)

Вартість житла в 11-ти престижних районах міста впала майже на 4 відсотки. А кількість об’єктів, виставлених на продаж, сягнула десятирічного мінімуму! Покупцям одно- та двокімнатних осель у центрі, найдорожчої частини Лондона, пропонують величезні знижки.

Квартиру в 50 квадратних метрів зараз можна придбати за 450 тисяч фунтів стерлінгів. Це понад 16 мільйонів гривень. Експерти кажуть — за такої тенденції лондонський ринок нерухомості очікує. Через Брекзіт британці також не поспішають купувати житло. У порівнянні з минулим роком, в агенцій із продажу нерухомості роботи поменшало на третину. Покупців майже немає. Мало хто наважується брати у банках іпотечні позики.

При цьому 29 березня 2019 року Велика Британії все ж таки має намір вийти зі складу ЄС. Два роки триватиме «перехідний період».

2021 року Об’єднане королівство планує остаточно піти у вільне плавання.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...