Разделы:

Vivo

Суспільство

Vivo показала свій перший 5G-смартфон

17

17:45, 3 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Однією з центральних тем обговорення нещодавньої конференції China Mobile Global Partner Conference були мережі п’ятого покоління. Під час заходу OPPO, Xiaomi і Vivo представили прототипи пристроїв з підтримкою 5G, повідомляє maximum.fm

Xiaomi раніше вже анонсувала Mi Mix 3 на базі Snapdragon 855 з 5G-модемом, а ось гаджет від Vivo вперше був представлений широкій публіці.

Vivo оголосила про розробку 5G-версії флагманського NEX ще в серпні 2018, але тільки на China Mobile Global Partner Conference пристрій вперше вдалося побачити вживу. Через те, що це модифікована версія апарату, що вже вийшов, інженерам довелося переробити компонування всіх компонентів, щоб встановити всередині смартфона необхідні антени і інші елементи для роботи з 5G.

Vivo NEX 5G показали в Китаї - фото 299010

Поки не ясно, чи буде Vivo NEX 5G чимось ще відрізнятися від 4G-версії крім підтримки мереж п’ятого покоління. Нагадаємо, що оригінальний NEX S отримав практично безрамковий дисплей з висувною фронтальною камерою, а в грудні 2018 був випущений Nex Dual Display Edition з двома екранами.

Раніше ми повідомляли: В Брюсселе запретили Uber – СМИ

Vivo є одним з перших виробників смартфонів, що створили дослідний центр в Китаї для вивчення мереж п’ятого покоління. У 2017 році компанія увійшла до лав тих, хто зробив внесок в розвиток 3GPP. Також у 2017 році Vivo почала попередні дослідження 5G-антен і ключових RF-технологій.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также