Разделы:

apelsinovii sok

Здоровье

Виявлена неочікувана причина зайвої ваги

3588

18:00, 31 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Медики дійшли до висновку, що існує ще одна незвичайна причина появи зайвих кілограмів, яка не пов’язана з переїданням чи відсутністю фізичної активності.

Індійські медики заявили, що накопиченню зайвого жиру може передувати брак вітаміну C. Особливо негативно це позначається на зоні живота, пише maximum.fm

Фахівці пояснюють, що низький рівень цього вітаміну в організмі збільшує ризики появи жирових відкладень в області живота навіть в абсолютно здорових людей. А от регулярне вживання продуктів з високим вмістом вітаміну С дозволяє зменшити ризики серцево-судинних захворювань та ожиріння.

Які ознаки браку вітаміну С: поява синяків, оскільки стінки судин тоншають та стають ламкими, тому можуть не витримувати тиск крові під час фізичних навантажень. Ще одним наслідком є набряклість та почервоніння ясен, що негативно впливає на загальний стан зубів. Сюди можна віднести і сухість та почервоніння шкіри, передчасну появу зморшок. Тому індійські науковці рекомендують не нехтувати фруктами з вітаміном С в раціоні, а також не забувати підтримувати водний баланс.

Читайте також: Врачи перечислили лекарства, которые нельзя совмещать

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.