Разделы:

Virusy na Android

банк

Виявлено новий вірус Vultur, який краде паролі від Приват24 і Monobank

390

12:15, 9 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Експерти з кібербезпеки з Нідерландів виявили новий комп’ютерний вірус, який поширюється через Google Play. Він може вкрасти паролі від особистих кабінетів Приват24 і Monobank, пише maximum.fm.

Вірус був виявлений кілька днів тому фахівцями з кібербезпеки з Нідерландів. Називається він Vultur і є «троянською» програмою, яка здатна зчитувати інформацію прямо з екранів смартфонів. Цей вірус поширюється через Google Play.

Vultur – є дуже просунутим, він здатний робити скріншоти, відправляти розробникам, а також аналізувати додатки, встановлені на смартфоні, щоб з’ясувати, наскільки активно власник зараженого гаджета користується програмами онлайн-банкінгу.

Професійними навичками творців Vultur захоплюються навіть розробники антивірусного програмного забезпечення. Швидше за все, за троянським додатком стоїть хтось з їхніх колег, який «переметнувся» на «темну сторону», пише GSMinfo.

Як захистити свої гроші від Vultur

Найгірше те, що додаток поширюється через Google Play, який багато хто все ще вважають безпечним.

  • Найкращим способом захисту від вірусів є відмова від скачування незрозумілих додатків – користуйтеся тільки офіційними версіями від відомих розробників, які дорожать своєю репутацією.
  • Стежте за тим, щоб у вас на смартфоні завжди був антивірус з найактуальнішими на цю мить базами шкідливих програм.

Раніше ми писали про те, що банду иностранцев, которые грабили банкоматы, задержали в Одесской области (ВИДЕО).

Loading...

Читайте также