Разделы:

voda_otkl

Здоров`я

Вода у душі та раковині може містити бактерію, що призводить до смерті

528

13:30, 20 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Американські вчені Університету штату Арізона і Дрексельского університету штату Пенсильванії виявили, що вода в туалетах, душових і раковинах може містити небезпечні для здоров’я бактерії і сприяти розвитку інфекційних захворювань, повідомляє 24tv.ua

Дослідники розглядали різні фактори для оцінки ризику впливу такими патогенами, як легіонели (Legionella).

Ці бактерії можуть зустрічатися у ґрунті та воді, вони призводять до розвитку легіонельозу, пише MedicalXpress. Ця інфекція призводить до смертельного результату в 10-25% випадків.

Фахівці використовували дані про кількість та розмір аерозольних часток, які розпилюються при використанні різних типів душу, змішувачів і туалетів.

Виявилося, що ризик зараження бактерією був найвищим, якщо людина піддається впливу водяних бризків, вдихаючи краплі разом з бактерією.

Читайте також: Талая вода может быть лекарством — ученые

Вірогідність захворювання збільшується, якщо користуватися відразу декількома джерелами води в будинку. Найбільш вразливою групою населення виявилися люди, які в меншій мірі здатні боротися з інфекцією – літні люди та люди, які мають проблеми зі здоров’ям.

Крім того, колонії легіонел можуть виникати в будинках зі складною системою водопостачання, де вода може тривалий час застоюватися.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также