Разделы:

marshrutka

В регіоні

Водій маршрутки врятував пасажира від смерті

90

18:45, 6 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

На Тернопільщині водій рейсового автобуса збився з маршруту та вирушив до лікарні, адже одному з його пасажирів раптово стало зле. Про це розповіли у сюжеті ТСН.

Раніше ми повідомляли: П’яний водій збив вагітну жінку з дитиною на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

Водій першим у маршрутці розгледів, що з пасажиром щось не так.

«Бачу, що йому руку віднімає, щось хотів мені сказати – бачу, мовити не вдається, не може говорити вже. І чим раз – і гірше, гірше», — розповів водій маршрутки Олександр Іваськевич.

Так, він розгледів у чоловіка ознаки інсульту, тому прийняв рішення не викликати «швидку», а відвезти пасажира до шпиталю самотужки.

«Зараз викликати «швидку» – знаєте, як то. Поки розчухаються, поки те се. Я одзразу автобусом туди, у нас там лікарня є», — пояснив водій.

На наступній зупинці «Ринок» усі пасажири вийшли. Людям, які почали заходити до маршрутки, оголосив про скасований рейс та одразу поїхав до лікарні.

Перетворена в карету «швидкої» маршрутка домчала до реанімаційного відділення за 3 хв.

Приїхавши, водій буквально на руках виніс нерухомого пасажира з автобуса.

«Більше того, він допоміг його вийняти звідти, тому що він був безпорадний, забрав наші речі назад, відвіз додому, запропонував гроші, які в нього були. Я так розумію – виручка», — розповіла дружина хворого.

Завдяки миттєвій доставці медики встигли врятувати пенсіонера. Він переніс інсульт без ускладнень.

«Тобто в нього нема паралічів ні в руках, ні в ногах. Обличчя повернулося на своє місце, як було», — пояснив завідувач неврологічного відділення Кременецької районної лікарні Костянтин Буковський.

Врятованому пасажиру після інсульту ще важко говорити.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...