Разделы:

mashina

Суспільство

Водій рік не чистив машину, і ось що витягли з неї працівники мийки

994

9:45, 16 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Більшість водіїв дбайливо ставляться до своїх авто, вважаючи їх мало не членом сім’ї. Вони вчасно проходять ТО та відвідують автомийки. Однак зустрічаються і водії-нечупари, які можуть роками не мити машину і не чистити її салон. Дивіться, що може бути, якщо не прибирати в автомобілі.

Кросовер Ford Escape 2013 року днями загнали в одну з автомийок. За словами власника, позашляховик не чистили близько року. Якщо кузов виглядав непогано, то відкривши двері авто, фахівці просто жахнулися. Всі поверхні були покриті товстим шаром вовни, перемішаної з брудом та сажею. Запах в салоні також був далекий від ідеалу. Як з’ясувалося, у власника п’ять собак і він їх часто перевозив в цьому авто, не переймаючись при цьому прибиранням, пише maximum.fm

Фахівці провели повну чистку. Почали вони з очищення кузова. Причому простою мийкою обійтися не вдалося, оскільки бруд в’ївся в лакофарбове покриття білого позашляховика. Довелося задіяти активну хімію. Потім перемістилися в салон. Щоб очистити його повністю, майстрам навіть довелося зняти сидіння і килимове покриття з підлоги.

Читайте також: Некоторые пользователи уже протестировали интернет от Илона Маска

Через 11 годин роботи фахівці повернули Ford Escape первісний вигляд. Весь процес майстра записали на відео, яке опублікували на YouTube.

Loading...

Читайте также