Разделы:

Volvo

Авто

Volvo представила оновлену систему очищення повітря в салоні авто

55

9:00, 16 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Volvo розповіла про комплекс очищення повітря Advanced Air Cleaner, який з весни ставлять на моделі 60 і 90-ї серій. Технологія спрямована на боротьбу з дрібнодисперсними частинками PM 2.5 (розміром до 2,5 мікрометра).

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), велика їх концентрація – причина серйозних захворювань дихальної системи, пише maximum.fm

Як і інші подібні системи, комплекс Advanced Air Cleaner вимірює концентрацію PM 2.5 у салоні, але ще він може побудувати графік зміни цього показника в режимі реального часу. Дані про якість повітря виводяться на центральний дисплей.

Видаленням дрібнодисперсної суспензії займається фільтр з синтетичних волокон та іонізатор, які разом здатні нейтралізувати до 95 відсотків PM 2.5. За допомогою програми Volvo On Call систему можна запустити примусово перед запланованою поїздкою.

Читайте також: Як виглядає найбільший кросовер Volkswagen: фото

Volvo представила оновлену систему очищення повітря в салоні авто - фото 425658

До складу аерозолю PM 2.5 зазвичай входять частинки мінеральних солей, дрібні шматочки сажі, асфальту, автомобільних покришок і пил від гальмівних колодок. У цю ж категорію включені біологічні забруднювачі: деякі алергени та мікроорганізми. Перевищення концентрації PM 2.5, за даними ВООЗ, збільшує шанси розвитку захворювань серцево-судинної та дихальної системи, а також призводить до утворення злоякісних пухлин.

Впровадженням подібних технологій зараз зайняті всі великі виробники. Виключення не став навіть Rolls-Royce: люксовий британський бренд витратив п’ять років на розробку комплексу Micro Environment Purification System з фільтром з нанофлісу, здатного за дві хвилини повністю очистити салон автомобіля від частинок чадного газу і пилку, а також деяких вірусів і бактерій.

Теги:

Loading...

Читайте также