Разделы:

Здоров`я

15:45, 10 Сентябрь 2018

811

Вплив магнітних бур на людину: міф чи реальність (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Трагедія Хіросіми і Нагасакі. Початок війни в Іраку. Терористичні атаки у США. Усі ці події відбувалися в часи максимальної сонячної активності. 

Ще століття тому вчені помітили, що війни та соціальні потрясіння починаються саме під час магнітних бур. Навколо цього явища чимало припущень. Журналісти дізналися, як саме магнітні бурі впливають на людину та всю планету.

Астрофізики університету Шевченка в Києві досліджують Сонце за допомогою горизонтального телескопа. Аби визначити рівень сонячної активності, вченим достатньо впіймати промінь і спрямувати у пристрій. Протягом найближчих двох років сонячна активність буде на низькому рівні, прогнозують дослідники. Але цього буде достатньо, аби людина відчувала на собі вплив магнітних бур. Уже найближчого понеділка підвищена сонячна активність може спровокувати не лише погіршення самопочуття людей, а й завдати шкоди електромережі — попереджають астрономи.

Під час магнітних бур організм людини намагається захиститися і виробляє гормон стресу — кортизол. Ось чому багато хто цими днями почувається пригніченим. При цьому може бути серцебиття, обов’язкове підвищення артеріального тиску, навіть може бути підйом температури.

Щодо останніх подій, у 2001 році, коли був максимум сонячної активності, як раз відомо, що був напад Алькаїди на Сполучені Штати.

Аби мінімізувати вплив сонячної активності на організм, лікарі радять у дні магнітних бур якомога більше відпочивати. Уникати емоційних та фізичних перевантажень. Пити більше води, обмежити вживання жирної їжі. А головне пам’ятати: магнітні бурі — не причина ваших хвороб, швидше навпаки — лакмусовий папірець загального стану вашого здоров’я.

Черговий сплеск таких коливань очікують в період з 11 по 14 вересня.

Раніше ми повідомляли Специалисты предупреждают о нашествии магнитных бурь в начале сентября

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также