Разделы:

den ulibki

Календарь

Сьогодні Всесвітній День Посмішки: історія свята

85

17:30, 5 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

В першу жовтневу п’ятницю відзначається одне з найвеселіших свят – Всесвітній день посмішки. Цього року він припадає на 5 число. Це хороший привід із самого ранку посміхнутися і провести в гарному настрої весь день. Пам’ятайте, всесвіт любить символічні жести, тому можна сміливо вставати на шлях оптимізму.

Раніше ми повідомляли: Німеччина святкує День єдності (ВІДЕО)

Дякувати за такий приємний день ми зобов’язані талановитому художнику Гарві Беллу, до якого в 1963 році звернулися представники страхової компанії «State Mutual Life Assurance Company of America» з проханням придумати логотип. Художник запропонував розробку, яка припала їм до душі, і добре знайома зараз кожному з нас – смайлик. Цей малюнок став популярним в одну мить як в самій компанії, так і по всьому світу. А ось за розробку цього позитивного логотипу Гарві Белл отримав лише 50 доларів.

У 1999 році, з ініціативи самого художника, вперше було відсвятковано Всесвітній день посмішки. Не забувайте, що крім того, що посмішка робить вас щасливішими і красивішими, це ще й чудова терапія. Посмішка покращує стан імунітету. Організм розслаблюється, а нервова система заспокоюється. Посмішка позбавляє від стресу та депресії, адже коли ви посміхаєтеся, ваш організм насичується гормонами щастя.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...