Разделы:

viski

Суспільство

Всесвітньо відома марка віскі переходить на паперову тару

43

10:30, 17 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія з виробництва шотландського купажованого віскі відомої марки Johnny Walker з 2021 року розливатиме свою продукцію в екологічно чисті пляшки з целюлози, що нагадують тару для побутової хімії. Таким чином алкогольний гігант вирішив продемонструвати світу турботу про навколишнє середовище.

Так, за заявою представників британської компанії, пляшки для популярного віскі будуть виготовлятися на основі целюлози з деревини, яку отримали повністю екологічно чистим шляхом, пише maximum.fm

Всесвітньо відома марка віскі переходить на паперову тару - фото 416217

«Пляшки з деревних волокон відповідатимуть всім стандартам харчової промисловості та будуть повністю придатними для переробки», – заявляють в компанії.

Читайте також: Учені підрахували, скільки хот-догів може з’їсти людина за 10 хвилин

Повідомляється, що ключовою відмінністю нових паперових пляшок від звичних скляних буде їхня непрозорість. А самі пляшки будуть нагадувати швидше тару для побутової хімії.

«Це йде врозріз з одними звичками, але ми робимо крок назустріч екології», – підкреслили в компанії. Чи збереже концерн випуск Johnny Walker у звичних скляних пляшках і якщо так, то як довго, в компанії не повідомляють.

Loading...

Читайте также