Разделы:

Spying

Психология

Вскочити в гречку: що науковці кажуть про зради

1419

18:30, 21 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Люди, які бодай раз зрадили своєму партнеру, у своїх наступних стосунках будуть робити це втричі частіше. Принаймні, до такого висновку прийшли американські психологи.

Раніше ми повідомляли: Як вберегтися від інфекцій вдома: поради медика

Науковці протягом 5 років проводили дослідження, в якому брали участь 329 жінок і 155 чоловіків. Усі учасники цього дослідження не перебували в офіційному шлюбі. Дослідники постійно опитували їх, чи зраджують вони своїй другій половині.

У результаті дослідження було встановлено, що одна зрада, яка зруйнувала стосунки, може стати причиною того, що людина ходить на сторону втричі частіше у своїх нових стосунках.Цікаво, що така закономірність спостерігається як стосовно чоловіків, так і – жінок.

А ті, хто не зраджував своєму партнеру в попередніх стосунках, швидше за все, не будуть зраджувати наступному.

«Це корисне через безліч причин спостереження, до якого ми би просили прислухатися тих, хто вже зустрічається з людиною, яка перебуває у шлюбі. Зараз вам, мабуть, здається, що цей шлюб рано чи пізно зруйнується, і кохана людина буде з вами. Але, якщо вона зруйнувала цей шлюб, то, швидше за все, зруйнує і новий, тому у вас немає абсолютно ніякої гарантіє, що саме з вами вона залишиться назавжди», – наголосили вчені.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также