Разделы:

police

Суспільство

Вступили в дію оновлені ПДР: що варто знати усім учасникам дорожнього руху

778

8:30, 18 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Зміни до Правил дорожнього руху України, прийняті минулого тижня Кабінетом міністрів за ініціативою МВС. Розповідаємо, що важливо і потрібно знати всім учасникам дорожнього руху.

Водії таксі тепер зобов’язані пристібатися ременем безпеки. Без ременя дозволено їздити лише у межах населених пунктів водіям і пасажирам з інвалідністю, фізіологічні особливості яких унеможливлюють користування ременями безпеки, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів, пише maximum.fm

Пасажири повинні користуватися ременями та іншими засобами пасивної безпеки, такими як підголовники у транспортних засобах, які обладнані такими засобами.

Пішоходи, які йдуть по узбіччю або проїжджій частині дороги, зобов’язані використовувати світловідбиваючі елементи (стрічки, наклейки, жилети і т.д.) в темний час доби і в умовах обмеженої видимості. Або мати одяг зі світловідбиваючими елементами.

Велосипедисти отримали право їздити по смугах для руху громадського транспорту.

Читайте також: В Винницкой области бездомный убил мужчину, который пустил его на ночлег (ВИДЕО)

Учні, які сідають за кермо навчального автомобіля, повинні мати при собі дійсну медичну довідку, яка засвідчує відсутність протипоказань для керування транспортними засобами.

Крім того, змінені деякі положення, що стосуються автомобілів і водіїв, що перевозять небезпечні вантажі, і введений новий вид дорожнього знака 1.40, який тепер буде називатися «зміна покриття» замість давно втратив актуальність знака «кінець дороги з удосконаленим покриттям».

Відсьогодні діють оновлені ПДР: що варто знати усім учасникам дорожнього руху - фото 435373

 

Loading...

Читайте также