Разделы:

kofe

Наука

Вживання кави може знизити ризик виникнення кількох хвороб

239

20:30, 1 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Понад 900 тисяч осіб пили чотири або більше чашок кави в день. В результаті було виявлено, що вони мали на 49% нижчий ризик смерті від раку ротової порожнини і горла у порівнянні з тими, хто не пив кави або пив її тільки інколи. Кава також була пов’язана з захистом від рецидиву раку грудей, зниженням ризику раку простати і нижчим ризиком раку матки, пише Еxpress.

Довгострокове дослідження показало, що збільшення споживання кави більш ніж на одну чашку в день протягом чотирирічного періоду може знизити ризик діабету другого типу на 1%. Наукова робота також показала, що зниження щоденного споживання більш ніж на одну чашку кави, збільшило ризик діабету на 17%.

У Швеції було проведено дослідження на вибірці з понад 34 тисячі жінок, які не страждають на серцево-судинні захворювання. Результат показав, що в разі вживання більше однієї чашки кави в день на 22-25% знижувався ризик інсульту. Також вивчені дані майже 218 тисяч осіб, де було встановлено, що вживання кави знижувало ризик появи каменів у нирках.

При цьому вчені підкреслили, що кофеїн може мати шкідливий вплив на організм. Каву також часто пов’язують з такими станами, як безсоння, депресія, і є деякі свідчення того, що це може викликати проблеми з фертильністю у жінок.

Раніше ми писали про те, що ці 5 продуктів бадьорять значно краще, ніж кава.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.