Разделы:

kofe

Наука

Вживання кави може знизити ризик виникнення кількох хвороб

22

11:45, 30 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Понад 900 тисяч осіб пили чотири або більше чашок кави в день. В результаті було виявлено, що вони мали на 49% нижчий ризик смерті від раку ротової порожнини і горла у порівнянні з тими, хто не пив кави або пив її тільки інколи. Кава також була пов’язана з захистом від рецидиву раку грудей, зниженням ризику раку простати і нижчим ризиком раку матки, пише Еxpress.

Довгострокове дослідження показало, що збільшення споживання кави більш ніж на одну чашку в день протягом чотирирічного періоду може знизити ризик діабету другого типу на 1%. Наукова робота також показала, що зниження щоденного споживання більш ніж на одну чашку кави, збільшило ризик діабету на 17%.

У Швеції було проведено дослідження на вибірці з понад 34 тисячі жінок, які не страждають на серцево-судинні захворювання. Результат показав, що в разі вживання більше однієї чашки кави в день на 22-25% знижувався ризик інсульту. Також вивчені дані майже 218 тисяч осіб, де було встановлено, що вживання кави знижувало ризик появи каменів у нирках.

При цьому вчені підкреслили, що кофеїн може мати шкідливий вплив на організм. Каву також часто пов’язують з такими станами, як безсоння, депресія, і є деякі свідчення того, що це може викликати проблеми з фертильністю у жінок.

Раніше ми писали про те, що ці 5 продуктів бадьорять значно краще, ніж кава.

Loading...

Читайте также