Разделы:

vcheni zjsuvaly nebezpeku v dushi

Суспільство

Xiaomi представила лійку для ванної з антибактеріальним фільтром

43

12:00, 2 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Xiaomi анонсувала новий проєкт на власному краудфандинговому майданчику Youpin. Оригінальна лійка для душу примітна не тільки незвичайним дизайном, але і здатністю очищати воду від шкідливих домішок за допомогою змінних фільтрів.

По всій площі аксесуара розташовані 40 мініатюрних дюз, розмір яких складає всього 0,25 міліметра. Завдяки цьому досягається істотне підвищення тиску струменя навіть при слабкому напорі в централізованій системі, пише maximum.fm

Лійка не тільки ефективно розпорошує воду, але і очищає її від шкідливих механічних суспензій і хлору за допомогою фільтруючого елемента, що складається з бавовни й активованого вугілля. За запевненням виробника Xiaomi, він здатний затримувати до 99% бактерій і домішок, включаючи хлор.

Читайте також: Більше плюсів, ніж вважалося: науковці стали на захист кави

Xiaomi рекомендує міняти фільтр раз на два місяці або після того, як він стане темно-коричневим. Вартість новинки становить $ 9,8 у білому або рожевому корпусах, а любителям чорного кольору доведеться віддати за новинку $ 11. Фірмовий шланг для душу обійдеться в $ 15,3 ($ 18,7 за чорну версію). Спеціальний подарунковий набір з трьома змінними фільтрами у комплекті виробник оцінив у $ 16.

Xiaomi представила лійку для ванної з антибактеріальним фільтром - фото 395535

Loading...

Читайте также