Разделы:

Xiaomi Mi 9

техно

Xiaomi випустила девайс для вивчення англійської мови

235

11:00, 18 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Xiaomi представила English Teaching Gadget – пристрій для вивчення англійської мови. Новинка обладнана голосовим асистентом Xiao AI та має кілька завантажених словників.

Основні характеристики. Екран пристрою має розмір всього 4 дюйма, в наявності 3 ГБ оперативки і 64 ГБ флеш-пам’яті. На корпусі є кілька фізичних кнопок управління, а також підтримується Wi-Fi і 4G, повідомляє Gizmochina.

Функції та особливості. Xiaomi English Teaching Gadget призначений для навчання англійської мови, і включає в себе різні методи вивчення, в тому числі швидку перевірку слів, резервне копіювання слів і поїздки за кордон.

Пристрій оснащений власним інтелектуальним голосовим асистентом Xiao AI. На нього завантажено п’ять авторитетних словників: Оксфордський словник, Collins COBUILD Advanced, Китайсько-англійський словник New Age, Сучасний китайський словник і Словник Сіньхуа.

Читайте також: Xiaomi випустила Android-приставку за смішні гроші

Компанія також включила підтримку наукової корекції вимови і демографічної демонстрації.

Які мови підтримує? Наразі девайс підтримує навчання китайській, англійській, японській і корейській мовам.

Дата старту продажів та ціна. Версія Xiaomi English Teaching Gadget без 4G оцінена в 499 юанів (близько 1 900 гривень), а з 4G – в 999 юанів (близько 3 800 гривень). Продажі новинки стартують 18 червня.

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...