Разделы:

1526032861_schaste_125927586_orig_

Поради

Ця проста порада дозволить стати щасливішими

28

11:12, 2 Июнь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Британські науковці з Університетського коледжу Лондона зуміли розкрити простий секрет, як почуватись щасливим, передає The Daily Mail. І для цього не потрібно мати басейн з грошей чи магніти з усіх країн світу, адже ця порада не забирає час і кошти, але працює.

Достатньо просто знизити свої очікування від життя, щоб не розчаровуватись, коли вони не здійснюються. Щоправда, не варто опускати планку надто низько, бо тоді можна відчути себе просто ніким. Саме це і є основою щасливого життя, на думку учених.

Дослідники створили проєкт по створенню рівняння щастя. Його ціллю є пошук найпростішого рівняння, яке могло б дарувати людям радість. Для цього науковці створили мобільну гру, яка змушує користувачів йти на ризики, а також оцінювати їх. Понад 18 тисяч користувачів завантажили додаток, тож і стали добровольцями в цьому експерименті.

Виявилось, що щастя дуже пов’язане з очікуваннями. І помірні очікування збільшують шанси почувати добре та радісно. А от надто висока планка змушує людей стикатись з неприємними емоціями.

Раніше ми писали про те: що дратівливим жінкам порадили пити цей чудовий напій щодня.

Loading...

Читайте также