Разделы:

Ember Hord

За рубежом

«Я змінювала номери телефонів, мені погрожували»: Ембер Хьорд про розлучення з Джонні Деппом

79

14:15, 21 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Знаменита голлівудська акторка Ембер Хьорд подала на розлучення ще у 2016 році, однак досі дає відверті інтерв’ю про насилля у скандальному шлюбі. У своєму новому зізнанні вона розповіла про те, як з нею скасовували співпрацю і про страх залишитись без ролей у фільмах, повідомляє 24tv.ua

Інтерв’ю із 32-річною Ембер Хьорд з’явилось на сайті іноземного видання The Washington Post. У відвертій розмові голлівудська актриса зізналась про дивну, на її погляд, реакцію громадськості на зізнання про насилля і розлучення із Джонні Деппом.

Раніше ми повідомляли: Самая популярная в мире достопримечательность: в 2018 году ее посетили более 7 млн туристов

Ембер зізналась, що їй пророкували закінчення кар’єри та злість суспільства на її зізнання про домашнє насильство.

Щотижня мені доводилось змінювати номер телефону, тому що мені погрожували. Протягом декількох тижнів я не виходила з квартири. Мене переслідували фотографи на мотоциклах і автомобілях. І ще я бачила дрони над дахом свого будинку. Всі друзі та експерти говорили мені, що я більше ніколи не зможу працювати акторкою, – зізналася Ембер Хьорд.

Також вона додала, що фільм, у якому вона знімалась, почав шукати іншу актрису, а бренд, із яким вона підписала контракт про співпрацю, одразу розірвав його. Ембер сказала, що хвилювалась про збереження ролі у фільмі «Аквамен», однак із грою у цій кінострічці все склалося так, як вона хотіла.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.