Разделы:

rabota

За кордоном

Як австралійська компанія розбагатіла на додатковому вихідному

199

7:15, 3 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Керівництво маркетингового агентства Versa у Мельбурні (Австралія) у липні 2018 року ввело третій вихідний день для співробітників у середу. Відразу зазначимо, що таке рішення позитивно вплинуло на прибуток компанії, пише maximum.fm

Співробітники отримали додатковий вихідний без скорочення зарплат, однак повинні бути готові відповісти в середу на дзвінок керівництва або вийти на роботу на вимогу клієнтів у разі непередбачених обставин.

З літа 2018 року виторг компанії виріс на 46%, прибуток – майже втричі. Директор компанії Кет Блекхіте розповіла, що після нововведення співробітники стали брати менше лікарняних, а задоволеність персоналу роботою зросла.

У різних країнах вже вводилися ініціативи скоротити робочий день, проте не всі експерименти були успішні. Так, введення шестигодинного робочого дня в державних будинках престарілих у Швеції призвело до поліпшення показників продуктивності праці, але витрати на персонал значно зросли, оскільки для заповнення прогалин було необхідно найняти більше людей.

Читайте також: Ученые назвали лучший овощ для похудения

Деякі стартапи, які випробували чотириденний тиждень у США, змушені були повернутися до п’ятиденної роботи, оскільки додатковий вихідний робив компанію менш конкурентоспроможною.

Loading...

Читайте также