Разделы:

salat

Здоров`я

Як харчуватись у спеку, щоб добре почуватись

109

9:17, 11 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Літо — це не лише крута пора для того, щоб відпочити та насолодитись теплом, а й період, коли варто обачніше ставитись до свого раціону. Спекотна погода змушує змінити звичний режим і в раціоні.

Дієтологи розповіли, як повинен виглядати літній раціон, аби витримувати спеку та стреси. Для початку, варто зменшити кількість жирної їжі, солодких напоїв та спиртного. Така ж ситуація і з жирним м’ясом, пише maximum.fm

Через надто теплу погоду підіймається і температура тіла, через що організм стрімко втрачає рідину. Тому важливо пам’ятати про водний баланс, а також випивати склянку води кімнатної температури перед кожною трапезою. Це дозволить не переїдати та втамувати спрагу, яку люди часто плутають з відчуттям голову.

Що ж до наповнення холодильника, то варто надавати перевагу сезонним овочам, ягодам, фруктам, а також птиці, рибі і морепродуктам. А для того, щоб краще зосереджуватись влітку, не варто зловживати кавою. В ідеалі цей улюблений для багатьох напій краще замінити зелений, трав’яним чи фруктовим чаєм.

Читайте також: 5 лайфхаків, які зекономлять час на кухні

Теги:

Loading...

Читайте также