Разделы:

koronavirus

Здоров`я

Як коронавірус впливає на стосунки у сім’ї: цікаве дослідження

1663

11:15, 2 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Тривала ізоляція стала причиною того, що батьки все частіше конфліктують зі своїми дітьми. Принаймні до такого висновку дійшли науковці з Університету Мічигану. Дізнайтесь, що ще вони виявили, вивчивши вплив карантину на стосунки у сім’ї.

Психологам давно відомо, що ізоляція невеликих скупчень людей у тісному просторі здатна викликати серйозний стрес і спровокувати різні сварки, пише maximum.fm

Невизначеність з приводу розвитку пандемії COVID-19 відбивається на психіці дітей і батьків. Онлайн-дослідження показало, що проблема наростає зі швидкістю снігової лавини. І якщо карантин продовжать, світ очікує епідемія домашнього насильства. Вчені опитали 562 дорослих осіб, у 51% була, принаймні, одна дитина до 12 років.

Читайте також: Ці звички не найкращим чином впливають на красу і здоров’я

Більшість батьків під час ізоляції спочатку відчули велику емоційну близькість з дітьми. Згодом виріс рівень фізичного насильства у вигляді покарань. Кожен шостий батько бив дитину, принаймні, один раз за останні два тижні. Різко зросли показники сварок, криків, скандалів і жорстких обмежень, що негативно впливає на дитячу психіку.

50% татусів і матусь хвилюються, що не зможуть оплачувати рахунки; 55% переконані, що гроші скоро повністю закінчаться. Це основний привід для сильного стресу для батьків. 52% погодилися з тим, що фінансові тривоги впливають на їхні стосунки з дітьми.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.