Разделы:

mamin golos

Діти

Як мамин голос може врятувати життя — науковці

87

14:15, 30 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Програвання запису маминого голосу під час спрацювання пожежної сигналізації будить дітей краще, аніж традиційні звуки тривоги.

Раніше ми повідомляли: Мама с ребенком воровали товары из магазина на заправке (ВИДЕО)

Про це йдеться в дослідженні американських науковців, опублікованому у журналі «Pediatrics», передає ВВС.

Вони провели дослідження, у якому взяли участь 176 дітей. Цікаво, що дітей звичайними звуками сигналізації розбудити значно важче, адже їхній сон довший і глибший за сон дорослих.

Потім для кожного учасника експерименту створили унікальний звук сигналізації – запис маминого голосу, який закликав дітей прокинутися.

В результаті, у найглибшій фазі сну від стандартного звуку пожежної сигналізації прокинулася лише половина учасників, а запис маминого голосу подіяв у дев’яти випадках з десяти.

«Ми змогли віднайти звук тривоги, який дозволяє дітям віком від 5 до 12 років прокидатися швидше. Таким чином, вони мають час, аби втекти зі спальні і врятувати власне життя,» – зазначив доктор Марк Сплейнгард.

У планах науковців також дослідити реакцію дітей на голос сторонніх людей, а згодом вони шукатимуть аналогічні способи пробудження для дорослих.

Висновок вчених: правильно вибраний звук сигналізації, без перебільшень – може врятувати життя потенційним жертвам пожежі.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...