Разделы:

miata

Здоров`я

Як м’ята впливає на організм людини

3120

15:00, 10 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У звичайної м’яти багато медичних застосувань, завдяки природному достатку біоактивних хімічних речовин.

Дослідники повідомляють, що тривале додавання екстракту м’яти може поліпшити когнітивні здібності у молодих, фізично активних людей. М’ята не тільки допомогла поліпшити їх здатність зосередитися, але і підвищила їх здатність зберігати і обробляти інформацію, пише maximum.fm

Попередні дослідження показали, що додавання екстрактів м’яти робить позитивний вплив на когнітивні функції літніх людей (віком 50-70 років) з проблемами пам’яті. Автори оцінювали когнітивні здібності учасників за допомогою набору когнітивних тестів, а сон, настрій, якість життя за допомогою анкет. Оцінку проводили в дні 0, 7, 30 і 90 добавок.

Учасники, які приймали екстракт м’яти, показали поліпшення в стійкості уваги на 30-й і 90-й день. Стійка увага стосується здатності зосередитися на діяльності протягом тривалого періоду часу. Когнітивна навичка дозволяє людям успішно і ефективно виконувати завдання, виконання яких може зайняти багато часу.

Читайте також: Эксперты назвали шесть продуктов для красивой кожи

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.